S 21 gramy má tento jogurt třikrát více cukru než jeho obyčejná alternativa.

S 21 gramy má tento jogurt třikrát více cukru než jeho obyčejná alternativa.

S 21 gramy má tento jogurt třikrát více cukru než jeho obyčejná alternativa.

Při 100 kaloriích na 6 oz. nádoba, 7 gramů cukru, nula tuku a 18 gramů bílkovin (nebo 36 procent vaší denní hodnoty) je tento jogurt vynikající volbou pro spotřebitele, kteří dbají na zdraví a váhu. Je nabitý živinami a vysoký obsah bílkovin vás zasytí na hodiny.

Odtučněný řecký jogurt Chobani s černými třešněmi na dně  

Když smícháte řeckou citlivost s americkou sladkostí, vždy budete mít více kalorií. Přidaný „džusový koncentrát“ – v tomto případě „koncentrát třešňového džusu“ – se převede na více cukru, i když se jedná o ovocný cukr (fruktózu). S 21 gramy má tento jogurt třikrát více cukru než jeho obyčejná alternativa. Má také 50 procent více kalorií. Doporučení Zive? Kupte si obyčejné a přidejte čerstvé nebo mražené ovoce.

Fage celkem 0 %

Fage, vyrobený společností Greek Dairy Company, byla první řecká jogurtová společnost, která se prosadila na americký trh. Nyní čelí tvrdé konkurenci ze strany Chobani a dalších. Při 100 kaloriích na 6 uncí. porce, 7 gramů cukru, 0 tuku a 18 gramů bílkovin, Fage Total 0 % odpovídá účtu za tradiční smetanový jogurt oblíbený v Řecku, Turecku a na Středním východě. Preference spotřebitelů, kteří dbají na své zdraví, může klesnout na chuť.

Fage Honey

Med je pro tebe dobrý, že? Ano, ale sladké rovná se cukr.

Fage Honey obsahuje 170 kalorií na 5,3 oz nádobu, 0 tuku, 13 gramů bílkovin a neuvěřitelných 29 gramů cukru. To je téměř dvojnásobek kalorií Fage Total 0 % a více než čtyřnásobek cukru s menším množstvím bílkovin.

Pokud se snažíte zhubnout, intenskin jiná spotřeba dávejte pozor na přidaný cukr. Zvažte toto: med má 3,8 gramu „přidaného cukru“ na čajovou lžičku, neboli více sladkosti než javorový sirup, který obsahuje 2,8 gramu cukru na čajovou lžičku, ale méně než stolní cukr, který obsahuje 4,7 gramu cukru na čajovou lžičku.

Banánový krém Yoplait 99 procent bez tuku

Z devadesáti devíti procent bez tuku? To zní skvěle! Podívejte se blíže a zjistíte, že je to trik, který společnosti používají ke snížení čísel – doslova.

Číslo počítá tuk v procentech hmotnosti (mléko je většinou voda) nebo mléčný tuk podle hmotnosti. Pokud přidáte vodu, zvýšíte hmotnost, ale tuk udržíte konstantní. Tento jogurt obsahuje 170 kalorií, 15 kalorií z tuku (5 procent z nasycených tuků), neuvěřitelných 26 gramů cukru a pouze 5 gramů bílkovin. Tento jogurt vyrobený z odstředěného mléka nebo nízkotučného mléka (1 procento mléčného tuku) je zdravější než jogurty vyrobené z mléka se sníženým obsahem tuku (2 procenta mléčného tuku) a plnotučného mléka (3,5 procenta mléčného tuku). ), ale stále obsahuje více kalorií než netučné mléko.

Dannon Light Vejít se

Kdo by nechtěl být lehký a fit?

Při 80 kaloriích na 6 oz. je tento jogurt rozhodně nízkokalorický. A s 11 gramy cukru se také docela hodí pro jogurt amerického typu. Ale s pouhými 5 gramy bílkovin tato svačina nezažene váš hlad na dlouho. Podívejte se blíže na štítek a uvidíte přísady jako „fenylalanin“, což je chemická látka, a „aspartam“, což je umělé sladidlo.

Většina „light“ jogurtů se vyrábí s umělými sladidly, z nichž některá jsou spojována se zdravotními problémy. Aspartam může u některých lidí způsobit bolesti hlavy. Obecně platí, že čím více chemikálií najdete v jogurtu – nebo v jakémkoli jiném jídle – tím méně zdravý je podle Zive.

Přírodní vanilkový jogurt Dannon

Spotřebitele, kteří dbají na své zdraví, často přitahují produkty, které slibují, že jsou „přirozené“ a „organické“. Ale etikety na potravinách odhalí pravdu.

Tento jogurt má 150 kalorií na 6 uncí. porce a 25 tukových kalorií (12 procent celkem), včetně 1,5 gramu nasycených tuků.

Vláda doporučuje omezit celkový obsah tuku na 20 až 35 procent denních kalorií. Konzumací dvou jogurtů Dannon All Natural Vanilla Yogurts byste se dostali téměř k dennímu maximu. Také s 25 gramy cukru je tento jogurt za hranicí doporučeného denního příjmu cukru pro dospělé ženy, což je pět čajových lžiček nebo 20 gramů cukru denně. Pro dospělé muže je doporučený denní příjem cukru devět čajových lžiček nebo 36 gramů denně; a pro děti jsou to tři čajové lžičky (12 gramů denně).

Sečteno a podtrženo

I když to zní zdravě, pro jistotu zkontrolujte nutriční štítek.

Nízkotučné často skutečně znamená vysoký obsah cukru. Nízký obsah cukru často znamená vysoký obsah tuku, a pokud je lehký, je pravděpodobně uměle doslazený. Přidané ovoce se také promítá do více cukru.

Pokud máte rádi sladké, proč nepřidat vlastní čerstvé ovoce a pár lžic ořechů, jako jsou celé mandle nebo vlašské ořechy? Nedávná studie ukázala, že nadbytečné bílkoviny a vláknina v ořechách zvyšují pocity sytosti a zpomalují vyprazdňování žaludku – dva způsoby, jak jíst méně.

Většina Američanů také konzumuje příliš mnoho cukru. Zive říká, že můžeme ve skutečnosti „vytrénovat svá těla“, aby toužili po méně cukru tím, že snížíme celkovou spotřebu cukru. Začněte tím, že budete jíst méně potravin s přidaným cukrem a místo toho konzumujte více potravin s přirozeně se vyskytujícími cukry, jako je ovoce a nízkotučné mléčné výrobky.

Netučný, čistý řecký jogurt je skvělým začátkem zdravějšího stravování. Zkombinujte to přidáním chůze, jízdy na kole nebo jakékoli jiné fyzické aktivity do své každodenní rutiny a jste na cestě k celkovému lepšímu zdraví a pohodě.

Máte zájem dozvědět se více? Podívejte se na článek ACE Certified News o Pravdě za řeckým jogurtovým šílenstvím. 

Přijetí zdravějšího a aktivnějšího životního stylu se může zdát trochu zdrcující vzhledem k sortimentu možností cvičení. Nalezení programu, který vám bude nejlépe vyhovovat, však může být ve skutečnosti docela jednoduché, pokud začnete tím, že si položíte několik základních otázek.

Jaky je tvuj cil?

Identifikace toho, co byste chtěli z cvičebního programu vypustit, je zásadní pro zajištění výběru programu, který pro vás bude z dlouhodobého hlediska nejlepší. Je vaším cílem zhubnout? Zvýšit flexibilitu? Snížit stres? Ať už je váš cíl nebo cíle jakékoli, je důležité, abyste nejen identifikovali, co si z programu přejete, ale také se ujistili, že očekávání, která si pro sebe stanovíte, jsou realistická a že vaše cíle jsou dosažitelné.

Co je pro vás nejpohodlnější?

Jedním z největších faktorů, který ovlivňuje dlouhodobé dodržování cvičebního programu, je pohodlí. Pokud se rozhodnete cvičit v klubu zdraví, ujistěte se, že jste si vybrali zařízení, které je pro vás to pravé. Pokud je cvičení doma pohodlnější, existuje řada cvičení, které můžete provádět a které zahrnují malé nebo žádné vybavení. Cvičíte raději s ostatními? Zvažte účast na skupinových fitness lekcích, které se líbí vašim zájmům a jsou v souladu s vašimi fitness cíli, nebo možná najměte přítele, člena rodiny nebo spolupracovníka jako kamaráda na cvičení a naplánujte si rychlou procházku během oběda nebo večer po večeři.

Pokud hledáte personalizovanější přístup ke cvičení, zvažte spolupráci s osobním trenérem. Zkušený trenér navrhne vlastní cvičební program, který je specifický pro vaše jedinečné cíle, zájmy a potřeby, a také vám poskytne důležitou zpětnou vazbu a instrukce o správné formě a technice, stejně jako nepřetržitou motivaci a podporu, která vám pomůže dodržet váš program a dosah. vaše cíle v oblasti zdraví a kondice.

Co nejlépe vyhovuje vašemu rozvrhu?

Cvičit lze nejen kdekoli, ale také kdykoli během dne po libovolnou dobu. Určete denní dobu, kdy by cvičení bylo pro váš rozvrh nejvhodnější. Cvičení brzy ráno je skvělý způsob, jak začít svůj den a může vám poskytnout více energie k řešení úkolů a povinností každodenního života, zatímco cvičení večer může sloužit jako tolik potřebné uvolnění od stresu z náročného dne. práce. Ať už si vyberete kteroukoli denní dobu, cvičte tužkou stejně jako na jakékoli jiné důležité schůzce nebo schůzce, abyste byli odpovědní a zavázali se k pravidelné účasti na cvičebním programu.

Máte pocit, že jste na cvičení příliš zaneprázdněni? Najít si čas na cvičení je snadné! Zvýšení intenzity, s jakou vykonáváte domácí práce, dokončení několika jednoduchých cviků s vlastní váhou během reklamních přestávek nebo chození po schodech místo výtahu v práci, to vše jsou jednoduché způsoby, jak začít vést aktivnější životní styl. Je také důležité mít na paměti, že vaše cvičení nemusí být dokončeno v jednom souvislém záchvatu, abyste mohli využít mnoha výhod, které cvičení poskytuje. Výzkum ukázal, že malé, přerušované záchvaty cvičení trvající alespoň 10 minut akumulované během dne mohou poskytnout mnoho stejných výhod jako jeden nepřetržitý záchvat aktivity.

Jste připraveni začít? Najděte si osobního trenéra ve svém okolí nebo vyzkoušejte jeden z těchto snadno sledovatelných cvičení doma.

Možná znáte text jednoho z Rihanniných nejlepších singlů, ale víte také, jak získává a udržuje svou kondici?

Její trenér Harley Pasternak, moderátor pořadu ABC „The Revolution“ a trenér Hilary Duff, nedávno řekl People, že když Rihanna cestuje, snaží se vejít do tří 25minutových tréninků týdně.

Její kardiovaskulární cvičební režim zahrnuje jízdu na kole nebo jízdu na kole a skákání přes švihadlo (přečtěte si názor ACE na výhody skákání přes švihadlo a jak to správně dělat) bez lana. Také používá stacionární jogging a skákací zvedáky ke zvýšení srdeční frekvence – a to z pohodlí.

Pasternak řekl: “Může to udělat v hotelovém pokoji nebo v zákulisí před představením.” Mluvte o mačkání ve cvičení bez ohledu na to, co!

Jakmile se zpěvačka více usadí na svém místě, cvičení se zvýší na 30 minut (z 10) kardia pět dní v týdnu.

Zdá se, že Rihanna dbá na to, aby do svého nabitého programu zapadla ve zdravém množství cvičení. Pokud to dokáže ona, určitě si najděte čas i na cvičení!

Pokud vás opravdu tlačí čas, vejdete se do kratších 10minutových tréninků v průběhu celého dne. Výzkum zjistil, že malé záchvaty cvičení během dne mohou poskytnout stejné výhody jako jeden delší trénink.

Chcete-li, aby se fyzická aktivita stala součástí vaší každodenní rutiny, ACE doporučuje naplánovat si cvičení jako schůzku do kalendáře, najmout partnera na cvičení nebo fitness profesionála nebo vyzkoušet 10minutové mini-cvičení během dne.

Zařadili byste skákání přes švihadlo a běhání do své každodenní rutiny?

Fotografický kredit: flickr/oouinouin

Mnozí z nás tráví velkou část dne vsedě, ať už u pracovního stolu v práci nebo v autě při dojíždění z jednoho místa na druhé. Díky opakujícím se pohybům, které provádíme, a nesprávným pozicím, do kterých se nevědomky zaujímáme, když sedíme, se může změnit naše držení těla a v důsledku toho to může vést k různým svalovým dysbalancím a celkové nestabilitě v těle.

Cvičení pro posílení stability

Abychom zlepšili držení těla a zlepšili stabilitu, musíme aktivovat a posílit slabé a zanedbané svaly. Níže jsou uvedeny příklady několika základních cvičení, která byste mohli chtít začlenit do své aktuální cvičební rutiny –

Bird-dog- Toto cvičení trénuje tělo, jak stabilizovat bederní páteř (dolní část zad) při pohybu horních a dolních končetin.Side Plank- Boční svaly trupu (obliques a quadratus lumborum) cílené při tomto cvičení jsou důležité pro stabilizaci vzpřímené a rotující páteře a také pomáhají udržovat ideální držení těla.Front Plank – Toto cvičení zlepšuje vytrvalost a koordinaci břicha a dolní části zad a vede k větší stabilitě a efektivitě při dynamických pohybech.Glute Bridge – Glute Bridge, jako je tento, hrají důležitou roli ve stabilitě jádra. Jak se hýžďové svaly stávají silnějšími, kyčle a pánev se stávají stabilnějšími. Zvýšená stabilita v pánvi může v konečném důsledku pomoci snížit riziko bolesti dolní části zad a také pomoci při udržování správného držení těla.

Tipy pro zlepšení držení těla

Rozvíjení zvýšeného vědomí o svém držení těla je nezbytné pro obnovení správného vyrovnání. Jednoduše dbejte na své držení těla po celý den (například si uvědomte, že se hrbíte) a vědomě upravujte své postavení podle potřeby. Když stojíte, vaše ucho, rameno, kyčle, koleno a kotník by se měly srovnat do jedné přímé linie s páteří ve tvaru „S“, kvůli přirozenému zakřivení páteře. To platí také v sedě, kromě toho, že ucho, rameno a kyčle by se měly srovnat, zatímco koleno a kotník by se měly srovnat.

Při práci nezapomeňte často upravovat svou polohu při dlouhém sezení, abyste předešli hrbení a dalším špatným pozicím. Užitečné je také pravidelné vstávání pár minut od stolu a procházka. Vytvoření ergonomicky přívětivého pracovního prostoru je dalším důležitým faktorem pro obnovení správného držení těla.

Jogurt, někdo? Zde máte na výběr: nízkotučné, organické, řecké, lehké, bez cukru, obyčejné, s ovocem a bez tuku. co? S tolika „údajně“ zdravými možnostmi není výběr jogurtu, který skutečně splní svůj slib, snadný úkol.

Registrovaná dietoložka v San Diegu Michelle Murphy Ziveová, která dohlíží na dva velké zdravotnické projekty na Kalifornské univerzitě v San Diegu (UCSD), které se zaměřují na prevenci dětské obezity a přístup ke zdravým potravinám, při zkoušce zjistila, že reklamní tvrzení nemusí nutně odpovídat nutričním údajům.

Tip č. 1 pro spotřebitele od Zive: přečtěte si nutriční štítek a víte, co hledat. Skutečně zdravý jogurt má nízký obsah tuku a cukru, vysoký obsah bílkovin a vyrobený z dobrých bakterií. Jakmile najdete svou chuťovou preferenci, jezte často. Studie ukazují, že jogurt je skvělá svačina na podporu hubnutí a zároveň nabízí četné zdravotní výhody. Aktivní kultury v jogurtu mohou pomoci s intolerancí laktózy, zácpou, průjmem, infekcí H. pylori, zánětlivým onemocněním střev a posílit váš imunitní systém.

Řecké jogurtové šílenství

Pokud se chystáte na nákup do řeckého jogurtového šílenství, budete rádi, když víte, že tento evropský oblíbený bývá zdravější než tradiční jogurty amerického typu. Vícenásobně přecezený, trvá tři libry mléka, aby se vyrobila jedna libra řeckého jogurtu, díky kterému je řecký jogurt výživnější. Ve srovnání s jogurtem amerického typu má řecký jogurt také tendenci mít nižší obsah cukru a tuku a vyšší obsah bílkovin, což vás na delší dobu zasytí. Pro lidi, kteří se snaží zhubnout, je tato svačinka ideální pro zahnání hladu.

Abychom vám pomohli vyřešit jogurtovou uličku ve vaší blízkosti, porovnali jsme několik nejlepších značek:

Chobani Netučný, čistý řecký jogurt

Při 100 kaloriích na 6 oz. nádoba, 7 gramů cukru, nula tuku a 18 gramů bílkovin (nebo 36 procent vaší denní hodnoty) je tento jogurt vynikající volbou pro spotřebitele, kteří dbají na zdraví a váhu. Je nabitý živinami a vysoký obsah bílkovin vás zasytí na hodiny.

Odtučněný řecký jogurt Chobani s černými třešněmi na dně  

Když smícháte řeckou citlivost s americkou sladkostí, vždy budete mít více kalorií. Přidaný „džusový koncentrát“ – v tomto případě „koncentrát třešňového džusu“ – se převede na více cukru, i když se jedná o ovocný cukr (fruktózu). S 21 gramy má tento jogurt třikrát více cukru než jeho obyčejná alternativa. Má také 50 procent více kalorií.