Najlepsze 10 najpopularniejszych automatów kasyn online w Polsce

Najlepsze 10 najpopularniejszych automatów kasyn online w Polsce

Nic dziwnego, najbardziej popularne gry online w Polsce są najlepsze na świecie. Najlepsze kasyna online w Polsce są wypełnione fantastycznymi tytułami, które będą Cię załadować gotówką i najwyższą nagrodą w Igaming.

W przeciwieństwie do tego, co widzieliśmy w innych krajach, najczęstsze gry w Polsce nie zawsze są najwyższymi automatami online RTP. W rzeczywistości różni rodzaje automatów automatów biorą udział w rynku w Polsce, w tym gniazda online o niskiej zmienności i niskiej wariancji.

Trendy w nich są dość oczywiste dla polskich graczy. Weźmy dogłębną spojrzenie na najpopularniejsze gry oferowane przez Igaming, aby dowiedzieć się, co masz w sklepie w najlepszych polskich kasynach.

Najlepsze 10 najczęściej zabawnych gniazd na prawdziwe pieniądze w Polsce

Zanim wejdziemy do specyfiki każdego z najbardziej zabawnych automatów w Polsce, chcielibyśmy zapewnić Ci podstawowy przegląd wszystkich najbardziej zabawnych gniazd w Polsce, więc jesteś świadomy tego, czego się spodziewać.

Ta lista szczelin uważa popularność każdego jako jeden z jego podstawowych czynników rankingowych. Chcielibyśmy jednak poinformować o ich indywidualnych stawkach RTP i wariancji, a także osobie, która stworzyła grę.

10. Empire Ogre – 95,22% RTP

Ogre Empire ma 25 linii płatniczych i grafikę 3D, która zapewni Ci rozrywkę godzinami. Jest również niepokojącą postać, która wygląda podejrzanie jak Shreka, jednak nie jest to nazwa ze względu na prawa do nazwy.Czytać o https://anchor.fm/bradley-nielson Na stronie internetowej Ta zabawa gra jest niskim ryzykiem, ale nie oznacza to, że nie możesz grać w gry o wysokiej płaceni.

Bonusy w grach Ogre Empire są powodem, dla którego jest jeden z najlepszych automatów na całym świecie, a także jeden z najczęściej granych w Polsce.

9. Niagara Falls – 96,20% RTP

Niagara Falls zabierze Cię z powrotem na początek XX wieku w ekscytującego doświadczeniu, który posiada 20 liniowych i pięciu bębnów. Gra łączy tradycyjną sztukę szczelin z najnowszym układem wideo.

To wspaniała slotmachine, pomimo faktu, że nie jest to jedna jedna gra w Polsce. Ta gra jest bardzo popularna. Jest zabawna i oferuje potencjał jackpota 200 razy większy stawkę!

8. Gypsy Rosegypsy Rose 97,63% RTP

Jeden wniosek, który mógłbyśmy narysować, jest to, że większość automatów automatów, które są najbardziej rozegrane w Polsce, są albo niską zmiennością lub wykorzystują grafikę 3D.

Cygańska róża ma oba, co sprawia, że ​​jest to wyraźny popularny wybór w Stanach Zjednoczonych. Niesamowite gniazdo Betsoft nie jest tylko zabawne, jest również wyposażony w 97,63 procent powrotnego do gracza (RTP).

7. quest Gonzo – 95,97% RTP

Quest Gonzo jest jednym z najbardziej znanych slotów online Netent. Gra jest pakowana z szansą dla każdego użytkownika, aby doświadczyć funkcji bębnowych bębnów, jednej z głównych korzyści z gry i powodem, dla którego ta gra zdobyła tak wielu fanów.

Quest Gonzo przewyższył gier narzut i stał się jednym z najwybitniejszych automatów online. Jest obecnie najbardziej popularnym gnieździe w Polsce, a świat.

Grafika jest dobrze zużyta dla tej gry, pomimo faktu, że quest Gonzo istnieje przez długi czas. Możliwe jest również odtworzenie Gonzo’s Mege Megaways Grocie, dodana do nim odnowa wersja gry z funkcją Megaways!

6. Trollpot 5500 – 96,19 Procent RTP

Trollpot 5000 Classic Theme Transportuje graczy z powrotem do początków automatów online. Gra ma bardzo podstawowe funkcje do rozgrywki, a także przeciętny RTP, który sprawia, że ​​jest dostępny dla wszystkich graczy.

Trollpot jest jednym z najbardziej klasycznych szczelin z płynną rozgrywką i standardową grafiką. Nie oczekuj zbyt wielu funkcji z tego gniazda. Klasyczne gniazdo jest zabawne do zabawy w górnych kasynach online. Wszyscy jesteśmy świadomi faktu, że Polska szczeliny są bardziej znane, gdy są łatwe. To jest powód, dla którego Trollpot 5000 pozostaje jednym z najbardziej kochanych slotów w Polsce.

5. Starburst 96,19% RTP

Starburst jest jednym z najbardziej zagranych gniazd online w historii kasyn online (przeczytaj pełny przegląd gry tutaj). Ta niesamowita gra na szczelinie jest oferowana bezpłatnie w różnych najpopularniejszych kasynach online. Charakter tego jest częścią tak wielu bonusów powitalnych wskazuje, jak dobrze znane jest w sektorze Igamingu.

Gra Starburst jest prosta do opanowania, nie ma skomplikowanych funkcji bonusowych, które mogłyby pomylić początkujących graczy i zapewni Ci rozrywkę przez długich godzin. Jest jasne, dlaczego ten gniazdo jest tak popularny w Polsce i na całym świecie.

4. Jackhammer 2 – 97,02% RTP

Jackhammer 2 został ponownie przyniósł do nas przez najlepszego zespołu Netentu. Łatwo jest zobaczyć, dlaczego Jackhammer 2 jest tak popularny i jeden z najbardziej zagranych automatów na automat online w Polsce. Gra oferuje atrakcyjną grafikę i bez kosztownych obrotów online, które mogą utrzymać rozrywkę przez wiele dni.

Jackhammer, który już stał się klasycznym gniazdem, który jest obecny w wielu najlepszych na świecie kasynach online, ale drugie nadejście gry było coś innego. Ta sequel jest jednym z najbardziej znaczących w świecie hazardu online. Slot szybko stał się jedną z najwięcej zabawnych gier w świecie gier online i z pewnością pozostanie jedną z najbardziej kochanych gier przez długi czas.

Jednym z najbardziej ekscytujących i urzekających się gniazd, które kiedykolwiek stworzyliśmy, niech detektyw uratował miasto!

3. Książka RA Magic – 95,03 RTP: 95,03%

Księga Ra Magic przez Novomatic jest najnowszym członkiem Rodziny Ra Ra. Rozszerzające się symbole to doskonała opcja gry w książce gry RA. Gra oferuje szeroką gamę ekscytujących funkcji, które pozwalają odblokować więcej nagród.

Księga RA Magic’s 5 bębnów i 10 Paylines ułatwiają grę. Ale, książka magii RA pozostaje naszym najbardziej zabawnym gnieździe w wszechświecie Igamingu. Książka Ra wróciła i możesz zrobić fortunę!

2. Jackpot Raiders – 96,30% RTP

Jackpot Raiders to najwyżej oceniana automat online, który oferuje minigry w grze. Jest to gra, że ​​wszyscy, którzy hazard muszą grać przynajmniej raz. Jackpot Raiders to fantastyczna minigra “kliknij mnie”. To gra, w której obracasz bębny w nadziei na odblokowanie minigrame, który może dać ci bonusowe spiny lub wolne obroty, w zależności od szczęścia.

Nagrody w tej grze są progresywne, ale idea gry jest dość prosta. Istnieje pięć różnych zestawów trzech i możliwości wydania dowolnej kwoty, którą chcesz odblokować lepsze korzyści niż niskie wałki.

1. Safari Sam – 97,50 procent RTP

Safari Sam nie jest nazwą, której spodziewaliśmy się umieścić na górze listy, miło widzieć, że niektóre rynki są w stanie utrzymać swoje gry na bieżąco. Safari Sam to fantastyczna gra z funkcją Double Up, a niesamowite zawalone wygrywa (podobnie jak bębnowe bębny, które kochamy).

Gra jest zbudowana wokół pomysłu, że mnożniki mogą być ścigane na każdym spinie. Można gonić mnożniki do 10 razy tak wysoko jak kwota, którą spędzasz za każdym razem, gdy wirujesz.

Oprócz tych niesamowitych funkcji jest odtwarzany jak standardowa gra na automat. Każdy symbol ma własną wartość i możesz zarobić nowe nagrody, kiedy obracasz bębny. Chociaż jest dość niesamowity, aby znaleźć ten gniazdo, który jest jednym z najbardziej popularnych w Polsce To rozgrywka płynna jest powodem, dla którego jest tak popularny!

LEAVE A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *