Může být použita hnědá rýže, ale žádné maso nebo masový vývar.

Může být použita hnědá rýže, ale žádné maso nebo masový vývar.

Může být použita hnědá rýže, ale žádné maso nebo masový vývar.

Je jasně známo, že Master Cleanse ovlivňuje menstruaci z velké části díky silnějším a silnějším tokům.

Stanley Burroughs, vynálezce The Master Cleanser, konkrétně neříká tak či onak, že očista je bezpečná pro menstruující ženy, ale měl speciální tip týkající se citronových slupek a účinků na menstruační období:

Rozmixujte část citronové slupky a dužniny s limonádou v mixéru pro další čistící a projímavý účinek. (Poznámka: komerčně zakoupené citrony mohly mít slupky obarvené žlutým barvivem a mohly být vystaveny sprejům s jedovatým hmyzem – pokud nemůžete získat nebarvené, organicky pěstované citrony, nezapomeňte oloupat vnější slupku.) Vlastnosti citronové slupky také působí jako hemostatikum, aby se zabránilo nadměrnému krvácení a aby se zabránilo vnitřnímu srážení, pokud by došlo k jakémukoli takovému převažujícímu stavu. (Nebojte se – normální stavy budou během menstruace pokračovat.)

Při zvažování tohoto tipu lze odvodit, že měl pocit, že hlavní očista byla během menstruace naprosto bezpečná.

Společné účinky Master Cleanse na období

Rané a pozdní období: Může přijít brzy. Během očisty jejich menstruační cyklus začal v jinou dobu v měsíci než obvykleTěžká menstruace: Pokud je to těžké, ale necítíte se unavení, nemáte nedostatek energie nebo jste slabí kvůli silnému toku, pak se také nebojte. Mnoho žen uvádí, že výtoky jsou často tmavší a těžší, ale pouze dočasně.Vynechání menstruace: Není běžně hlášeno.

Tipy pro hlavní očistu a menstruaci

Špatné křeče? Zkuste si dát o něco více než půl lžičky kajenského čaje, dejte si ho na zadní část jazyka a napijte se limonády. Bylo hlášeno, že křeče okamžitě ustaly a následně došlo k okamžitému odstranění, což pomáhá s menstruačními křečemi.

Pokud vaše problémy po pár dnech bez očisty nezmizí, navštívila bych lékaře. Pokud odezní, možná budete chtít zvážit zavedení léčebného režimu na několik měsíců.

Téma podpory skupinové očisty: Psychologické a emocionální účinky (moje zkušenost)

Tato stránka je stránka s tématem podpory pro psychologické a emocionální účinky pro naši skupinovou očistu Master Cleanse. Podívejte se prosím na tuto stránku, kde najdete podrobnosti o našich čtvrtletních a individuálních očistách. Chcete-li se dozvědět více o hodnotě skupinového čištění, podívejte se na tuto zprávu.

Group Cleanse nám nejen poskytne fórum, abychom se mohli navzájem podporovat, společně dělat Master Cleanse, ale také nám umožňuje sledovat naše zkušenosti stanovením standardů konverzace. Pokud bychom všichni zveřejnili jen náhodné myšlenky, dostali bychom z komentářů mnohem menší hodnotu. Ale pokud jsou komentáře strukturované a relevantní podle času a tématu, můžeme získat ještě větší přehled, rychleji a efektivněji. Proto žádáme účastníky, aby zahájili a dokončili Master Cleanse ve stejných datech.

Tato stránka je místem, kde mohou účastníci Master Cleanse Group Experience zveřejňovat své denní příspěvky. Chcete-li přidat příspěvek, jednoduše zanechte komentář. Pro přidávání příspěvků nemusíte být přihlášeni. Každý den uveďte 100 slov – nebojte se; to není tolik. Odstavec níže má například 100 slov.

co se ti honí hlavou? Máme myšlenky, které se zdají být mimo kontrolu, když jsme v naší každodenní práci – mnohé z nich se točí kolem jídla. Můžeme také pociťovat stres, který následně způsobuje, že jíme, máme emocionální reakce. Mnoho lidí uvádí, že se při provádění Master Cleanse cítí více pod kontrolou – spolu s pocitem jasnosti. Přivádějí vás reklamy na jídlo k šílenství? Jste trpělivější než kdy jindy?

Pokud se nezúčastníte, můžete sledovat příspěvek a získat inspiraci k vyzkoušení očisty nebo odpovědět na tu nejzákladnější otázku: Je pro mě Master Cleanse to pravé?

Nechte to jednoduché, mluvte ve svém vlastním jazyce o svých každodenních zkušenostech. Čím více jste sami sebou, tím více se s vámi ostatní spojí – a tím více se můžete spojit s tím, co říkají – což je to, co koneckonců chceme, silnou podpůrnou síť prostřednictvím skupinové zkušenosti.

Pokud jste tak ještě neučinili, pokračujte a zaregistrujte se na skupinovou očistu, aby naše e-mailová sekvence „Prožitek s průvodcem“ byla načasována tak, aby odpovídala vaší registraci a důležitým dnům, které přijdou během našich plánovaných skupinových očist.

Master Cleanse je Juice Fast a je podle mého názoru nejúčinnější Juice Fast Diet známou člověku. Ale než se do toho pustíme, pojďme nejprve pochopit, co je Juice Fast. Wikipedie nám říká:

Půst je především akt dobrovolného zdržování se některého nebo všeho jídla, pití nebo obojího po určitou dobu. Absolutní půst je obvykle definován jako abstinence od veškerého jídla a tekutin po stanovenou dobu, obvykle jeden den (24 hodin) nebo několik dní. Jiné půsty mohou být pouze částečně omezující, omezující určité potraviny nebo látky. Půst může mít také přerušovaný charakter. Půst může zabránit pohlavnímu styku a dalším činnostem, stejně jako jídlo.

Dobře, tak si všimněte té části, kterou jsem zvýraznil. Master Cleanse je půst, protože se jedná o tekutou stravu nebo mono dietu. Dieta, která omezuje nebo omezuje určité jídlo nebo látku, a to je limonáda limonádové diety.

Master Juice Fast

Master Cleanse Juice Fast Diet je, jak ji popisuje Stanley Burroughs, „ve všech směrech lepší než jakýkoli jiný systém, protože rozpouští a odstraňuje všechny typy tukových tkání. Tuk se u většiny lidí rozpouští rychlostí asi dvě libry denně – a bez jakýchkoli škodlivých vedlejších účinků. Pokud se zajímáte o hubnutí s džusovým půstem, pak je pro vás Master Cleanse půst šťávy.

Chcete-li se dozvědět více o Master Cleanse nebo Limonade Diet, prozkoumejte tento web nebo Cestovní mapu, protože se chci zaměřit na JINÉ Juice Fasts, konkrétně na chutné recepty. Ve skutečnosti se mnoho lidí ptá na úpravu The Master Cleanse a toto téma skutečně rozbouří zastánce tvrdé linie.

Je to pro mě legrační. Lidé chtějí změnu jen do té doby, než k ní dojde, a pak už změnu nechtějí. Jako by poslední řešení bylo vrcholem úspěchu. Původní recept je určitě úžasný. Ale proč to nelze přidat nebo vylepšit.

Můj dobrý přítel Peter Glickman klidně podotýká, že pokud upravíte svůj recept, vězte, že už neděláte Master Cleanse, ale že nyní držíte zcela novou dietu. I když se to zdá zřejmé, je to zajímavá pravda, které čelím, když se snažím popsat název svého dalšího článku a své další očisty.

Víte, já chci čistit a chci rychle odšťavňovat, ale nechci Master Cleanse tak často. Master Cleanse jsem naposledy provedl před 6 měsíci a na tuto výzvu nejsem připraven. Takže navrhuji nový Juice Fast pro sebe.

A co víc, chci regulovat hladinu cukru v krvi pomocí měřicích zařízení Self Care/Health Management a vím, že Juice Fasting může způsobit skoky v inzulínu kvůli množství zkonzumovaného cukru, jak je uvedeno v tomto úryvku z článku o Juice Fasting na Wikipedii.

Juice Fasting je typ půstu a „detoxikační diety“, při které člověk konzumuje pouze ovocné a zeleninové šťávy. Tyto potraviny jsou dostupné pouze ve stravitelných sacharidech a jsou rychle stráveny. To však vede k rychlejším skokům glukózy v séru, na rozdíl od konzumace ovoce nebo zeleniny vcelku, a tělo nespálí tolik kalorií na trávení šťávy, protože proces trávení šťávy spotřebuje jen malé množství energie.

Rychlé recepty na šťávu

Výroba džusových půstových receptů je stejně zábavná jako jakýkoli obraz nebo píseň. Míchání barev a chutí je velmi zábavné a obohacující díky nekonečným kombinacím chutí, které máte k dispozici. Jedna z mých oblíbených stránek, kde získám recepty Juice Fast, je JuiceFeasting.com. Juice Feasting je termín, o kterém se domnívám, že jej poprvé vytvořil velmi chytrý a kontroverzní spisovatel jménem Steve Pavlina a snaží se přeformulovat koncept z omezení na pojem příležitost. V tomto typu půstu je opravdu nepřeberné množství požitků a proč své Hybrid Master Cleanse provádím častěji.

Zvažte https://recenzeproduktu.top/candidol/ odšťavnění následujícího:

Zelenina – celer, okurka, červená paprikaZelení – petržel, kapusta, řepa, mangold, špenát, pampeliškový listBrukvovitá zelenina – brokolice, zelíKořenová zelenina – mrkev, řepa, batátyOvoce – tmavé hrozny, jablka, citron, bobule AçaiByliny – kořen juky, fenykl, máta peprná, máta peprná, bazalka, zázvor, česnek, zelená cibule, chilli paprička, čerstvý kořen kurkumy, ostropestřec mariánskýŠťáva z pšeničné trávy, spirulina & aphanizomenon flos-aquae, modrozelené řasy

Zde je pár mých oblíbených receptů:

Berry Blast – Tyto bobule sníží vaši chuť na nezdravé sladkosti.

1 hrnek malin1 šálek jahod2 pomeranče2 jablka

Šťáva ze zelené mrkve: Odšťavněte okurku se slupkou. Mnoho slupek ovoce a zeleniny obsahuje nejvíce výhod, ale dejte si pozor na tucet špinavých, které byste měli používat v bio kvalitě, protože jejich jemná kůže miluje pesticidy a jiné toxiny.

1 šálek špenátu1/2 okurky2 stonky celeru včetně listů3 mrkve1/2 jablka

Jak vyrobit šťávu: Video

Juice Master Jason Vale předvádí zdravé a rychlé odšťavňování – včetně super rychlého čištění.

http://youtu.be/OzID275GIcI

Reference a zdroje Juice Fast

http://altmedicine.about.com/od/detoxcleansing/a/juice_fasting.htmhttp://cs.wikipedia.org/wiki/Juice_fastinghttp://www.doctoryourself.com/juicefast.htmlhttp://www.juicefasting.org/http://www.stevepavlina.com/blog/2008/10/juice-feasting/

Jaký je váš oblíbený Juice Fast?

Myslíte si, že Master Cleanse je nejúčinnější Juice Fast? Nebo máte rádi Juice Feast? Jaké jsou vaše oblíbené recepty? Chceme to vědět, podělte se o své zkušenosti v komentářích níže

Ease-In je velmi důležitou součástí cesty Master Cleanse. Někteří lidé se rozhodnou nepodstoupit tento poněkud extrémní detox. Osobně věřím, že je to laskavá volba umožnit našemu tělu přizpůsobit se tomuto očistnému procesu a pomalu začít nechávat náš trávicí systém odpočívat, než zavedeme Master Cleanse Limonade, která nakonec umožní, aby si náš trávicí systém zcela odpočinul. Proto vám předkládám některé vybrané oblíbené recepty Ease-In, které si můžete vychutnat během svého Master Cleanse Experience.

Snadné recepty na Master Cleanse

V knize The Master Cleanse od Stanleyho Burroughse (strana 26) najdete recept na zeleninovou polévku, která je dobrou volbou.

Zde je recept na zeleninovou polévku:

Použijte několik druhů zeleniny, možná jeden nebo dva druhy luštěnin, brambory, celer, mrkev, natě ze zelené zeleniny, cibuli atd. Pro extra chuť lze přidat sušenou zeleninu nebo zeleninové polévky v prášku. Výhodou může být i okra nebo okra prášek, chilli, kari, kajenský (červený) pepř a cuketová dýně. Může být použita hnědá rýže, ale žádné maso nebo masový vývar. Pro chuť lze (jemně) přidat další koření. Sůl používejte šetrně, protože je potřeba jen omezené množství soli. Naučte se vychutnávat přirozenou chuť. Čím méně vaření, tím lepší.

Velmi důležitá poznámka: Zatímco nekonzumujete maso, ryby ani vejce, neměli byste konzumovat žádný chléb, pečivo, čaj, kávu nebo mléko.

Polévka z červené papriky a quinoy – Mňam!

Když jsem naposledy dělal Master Cleanse, uvařil jsem velmi vzrušující polévku: polévku z červeného pepře a quinoy. Inspiroval jsem se receptem z televizního pořadu Spice Goddess, který jsem před chvílí sledoval, ale musel jsem změnit některé ingredience, protože to vyžadovalo trochu vína.

Nikdy opravdu neměřím, když vařím jen spoléhám se na svůj vlastní instinkt, ale zatím mi to fungovalo velmi dobře, takže uvedu jen seznam ingrediencí, které jsem použil v tomto receptu:

Nejprve jsem uvařil červenou a oranžovou papriku, česnek, cibuli a sladké brambory (nakrájené na velmi malé kousky), než jsem přidal asi šálek quinoi – skvělý zdroj bílkovin ve vegetariánském světě. Zeleninu a quinou jsem orestoval na olivovém oleji. Pak jsem přidala vodu a trochu koření – všechno koření, trochu soli a pepře a vařila, dokud nebyla quinoa úplně uvařená. Přidejte tolik vody, kolik chcete, podle požadované hustoty polévky. Na závěr jsem přidala čerstvou nakrájenou petrželku, aby tuto krásnou, chutnou polévku trochu více dobarvila.

Zde je odkaz na původní recept

Další lehká jídla před a po limonádové dietě

Zde je krátké video, které jsme natočili pro Group Master Cleanse na jaře 2011.

Zde je několik příkladů potravin, které můžete sníst v klidu za několik dní:

Domácí polévky z čerstvé zeleniny (bez masa a mléčných výrobků)SalátyHummus dip – skvělá svačina s vaší zeleninouČerstvé džusy a smoothies (domácí, čisté a jednoduché)

Užijte si pohodu a šťastné čištění!

Téma podpory skupinové očisty: Sociální podpora od rodiny a přátel

Tato stránka je stránka s tématem podpory pro sociální podporu od rodiny a přátel pro naši skupinovou očistu Master Cleanse. Podívejte se prosím na tuto stránku, kde najdete podrobnosti o našich čtvrtletních a individuálních očistách.

Group Cleanse nám nejen poskytne fórum, abychom se mohli navzájem podporovat, společně dělat Master Cleanse, ale také nám umožňuje sledovat naše zkušenosti stanovením standardů konverzace. Pokud bychom všichni zveřejnili jen náhodné myšlenky, dostali bychom z komentářů mnohem menší hodnotu. Ale pokud jsou komentáře strukturované a relevantní podle času a tématu, můžeme získat ještě větší přehled, rychleji a efektivněji. Proto žádáme účastníky, aby zahájili a dokončili Master Cleanse ve stejných datech.

Tato stránka je místem, kde mohou účastníci Master Cleanse Group Experience zveřejňovat své denní příspěvky. Chcete-li přidat příspěvek, jednoduše zanechte komentář. Pro přidávání příspěvků nemusíte být přihlášeni. Každý den uveďte 100 slov – nebojte se; to není tolik. Odstavec níže má například 100 slov.

Pravděpodobně všichni jsme zažili otázku “Co je s tebou?” Podívejte se, když říkáte přátelům nebo rodině, že zkoušíme Master Cleanse. A stejně tak většina z nás má v životě alespoň jednoho člověka, který nás podporuje. Limonádová dieta je obtížná a (ne)schválení našimi vrstevníky může znamenat velký rozdíl.

Ve skutečnosti proto jsem založil tento deník Master Cleanse Group Experience; můžeme se navzájem podporovat.

Dejte nám vědět o lidech a zkušenostech, které máte každý den. kdo si z tebe dělal legraci? Kdo projevil soucit? Kdo rozuměl očistě a kdo si myslel, že jste se zbláznili?

Pokud se nezúčastníte, můžete sledovat příspěvek a získat inspiraci k vyzkoušení očisty nebo odpovědět na tu nejzákladnější otázku: Je pro mě Master Cleanse to pravé?

Nechte to jednoduché, mluvte ve svém vlastním jazyce o svých každodenních zkušenostech. Čím více jste sami sebou, tím více se s vámi ostatní spojí – a tím více se můžete spojit s tím, co říkají – což je to, co koneckonců chceme, silnou podpůrnou síť prostřednictvím skupinové zkušenosti.

Pokud jste tak ještě neučinili, pokračujte a zaregistrujte se na skupinovou očistu, aby naše e-mailová sekvence „Prožitek s průvodcem“ byla načasována tak, aby odpovídala vaší registraci a důležitým dnům, které přijdou během našich plánovaných skupinových očist.

Bohatý javorový sirup je naším primárním zdrojem energie při limonádové dietě, ale není zvolen pouze proto, aby nám dodal energii.

Obvykle první věc, kterou slyším od lidí, se kterými mluvím o Master Cleanse, je: „To nemůže být zdravé.